Otvorený list primátorovi mesta Košice, poslancovi NRSR, a iných funkcii

Autor: Jarmila Durániková | 3.11.2015 o 14:00 | Karma článku: 11,41 | Prečítané:  1301x

Milý pán Raši, Ešte za minulého  režimu koloval vtip, že aký je rozdiel medzi  Husákom a kalkulačkou.? No že Husák má viac funkcii. Toto sa hodí presne na Vás.  Stará múdrosť hovorí, že majster všetkého je majstrom ničoho. 

Rada by som Vám pripomenula , že ste primátorom druhého najväčšieho  a najkrajšieho  mesta v tejto krajine.  Ale zdá sa , že vás sa to netýka. Primátor Košíc musí s mestom žiť a dýchať, , čo vy evidentne nerobíte.

Dôkazom O Vašej neschopnosti  riadiť toto mesto  bola rekonštrukcia električkových tratí,   a nebyť toho ože vás takmer odvolali z funkcie , doteraz by  Košice vyzerali ako nejaké vzácne á historické nálezisko,a  my by sme sa  strácali v MHD, pretože grafikon dopravy sa menil takmer denne.

To, že je mesto v pôvodnom a lepšom stave, nie je vaša zásluha. Nehovoriac o tom , že práce realizovala ako inak, schránková firma.

Primátor ako Vy, by sa mal venovať iba mestu a nie kšeftom s Vašimi  lumpen kamarátmi, ktorých zločiny tak velmi obhajujete vy i váš milovaný Fico. Mali by ste si , pán Raši , uvedomiť ť, že toto mesto bolo  Európskym  hlavným mestom kultúry,  2013  a  stane sa  na aj mestom športu.  

Viete , myslela som si, že by ste mohli byť dobrým lekárom. Ale nie. Lekári totiž ordinujú v nemocniciach.  Nemocnica, to je nejaká budova, v ktorej sa liečia pacienti .  Možno by ste si mohli pozrieť ako to  v nemocniciach vyzerá, aby ste netrepali do neba volajúce hlúposti, a urobili zo seba bezcitného ignoranta.   Kedy ste vy osobne boli v Nemocnici L. Pasteura na Triede SNP? Alebo Na Rastislavovej.? Tam by ste mali vidieť  WC. A anielen to. Pacienti sú povinní doniesť si všetko, čo v minulosti poskytovala automaticky nemocnica. Vie to každý okrem Vás, lebo vy chodíte do nemocníc otvárať špičkové špecializované oddelenia, a tam asi nepotrebujete nič..

 

Začiatkom tohto roku som po každoročnej preventívnej prehliadke bola poslaná na malú operáciu, ale v totálnej anesteze. V nemocnici som strávila 12 hodín čakaním na anestéziológa. Bez vody, vstudenej izbe.  Normálne táto operácia trvá 5 minút.a po dvoch hodinách ste doma.

Prečo je tak málo anestéziológov? Pretože nie sú za svoju ťažkú prácu dostatočne ohodnotení.

Lebo ich vy , a vaši kamaráti , menovite Paška, ˇCislák ,Forai, Senčák a Pažinková ,   si  peniaze na nemocnice beztrestne  rozdelíte.

A to  nehovorím o zdravotných sestrách a pôrodných asistentkách.

Lebo vy  plienite nemocnice tak, že i Džingischán a jeho potomkovia  by vám mohli závidieť.

Neamáte sa čoho obávať, veď to robíte z Ficovým vedomím.

Vám by nepomohol  ani zákon o odťatí ruky za krádež.

 

Pán Raši,, ste jeden super karierista , a verím tomu , že raz budete premiérom  alebo prezidentom.

Ale ja vás prosím , aby ste  zvážili, čo je pre vás prioritou . Či sú to Košice  alebo  biznis./ Košická Klika/

 

V stredu , minulý týždeň ,bol v Košiciach  protest  proti rozkrádaniu nemocníc.  Vaše meno tam zaznievalo  celkom často  , v negatívnom  slova zmysle.

Vyzerá to tak , akoby byť primátorm Košíc bola  pre Vás len

nejaká " Bokovka"

To by bola neúcta k  všetkým  obyvateľom  Košíc, ktorí toto mesto milujeme...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Trump pokračuje v kampani. Útočí, rozdeľuje a izoluje

Prvý Trumpov prejav vo funkcii prezidenta sa podobal na tie, ktoré prednášal ešte pred voľbami.

EKONOMIKA

Davos: Euro stroskotalo a svet sa dramaticky zmenil

Svetové ekonomické fórum sa nieslo v znamení Trumpa.


Už ste čítali?