Prezident píše ľuďom - reakcia

Autor: Jarmila Durániková | 10.1.2013 o 12:09 | (upravené 10.1.2013 o 12:18) Karma článku: 30,73 | Prečítané:  7662x

Vážený pán prezident,     so všetkou vážnosťou som si prečítala Váš  list občanom.    Pravdupovediac, ma nijako nedojal, ani som nevyronila obligátnu  slzu.  Kampaň, ktorá práve prebieha voči Vašej osobe, je oprávnená  a nevymenovanie pána Čentéša do jeho právoplatne zvolenej funkcie je len jej spúšťacím mechanizmom.

Skartovanie výpovede nie je trestný čin , to ako právnik isto viete. Ale  viete aj to , že únos slovenského občana a následne vražda svedka  tohto únosu , už trestné činy sú.  Divoká privatizácia a tunelovanie štátnych podnikov trestným činom sú. V čase týchto udalosti ste boli jedným z troch najvyšších predstaviteľov štátu. Na spomínané  zločiny vyhlásil Mečiar nezrušiteľnú amnestiu, a všetci  ste  si miesto pobytu vo väzení začali užívať  pobyt na výslní   k zločinom tolerantnej spoločnosti  a nebojácne ste kandidovali  na vysoké štátne funkcie.

 Tak prečo by Vás mal národ milovať? Minulosť Vás práve  dostala. Mlyny melú, či už tie božie alebo svetské.

 

Píšete,  ako Vám záleží na  súdržnosti a stabilite štátu.Ano, istá súdržnosť tu je- medzi  oligarchami ovládajúcimi štát a politikmi.

Aká môže byť stabilita  štátu, keď nefunguje Generálna prokuratúra , riadi ju prakticky  stále zametač káuz Trnka , rady mu dáva  a jeho priateľ, primitívny mafia friend  Kočner?

Aká môže byt stabilita štátu keď predseda  Najvyššieho súdu nemá žiaden morálny kredit?

 

Píšete , že Vy sa cítite byť prezidentom všetkých ľudí.  Pod pojmom „ všetkých ľudí“  však myslite Ficovu družinu a Fica, ktorý vám po skončení prezidentského obdobia iste vytvorí nejakú  zbytočnú funkciu, lebo v tom je majster.

 

Píšete, že kampaň proti  Vám je aj kampaňou proti Ústavnému  súdu. No to sa ale mýlite. Rozhodnutie ústavného súdu je schválne schizoidné , aby ste sa vy mali na čo odvolať, čo len potvrdzuje vašu zbabelosť. Možno by bolo milšie povedať, že Čentéša nevymenujete, lebo  jeho brat alebo otec alebo strýko vám zobral kedysi v dávnej minulosti  vedierko alebo lopatku v piesku  a vy teraz máte šancu mu to vrátiť.

Vyzývate nás, občanov k upokojeniu vášni. Áno, je tu riešenie. Pán prezident, odstúpte. Vy sám viete , že momentálne za výkonom funkcie prezidenta  zaostávate niekoľko svetelných rokov.  Zachovajte si aspoň tú poslednú  štipku dôstojnosti. Lebo odísť v pravú chvíľu je umenie a dokáže to len málokto. 

 

Pamätáte sa na hodiny , ktoré pre prezidenta Kováča  zhotovila na Váš a Mečiarov pokyn firma darmožrača a parazita Flašíka, aby prezidentovi odrátavala čas do konca jeho prezidentského obdobia. Dnes sa  také hodiny vraj pripravujú pre Vás.

Nie je mi  Vás ani trochu ľúto...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Môže sa ľahko stať, že českú vládu povedie Slovák

Dôvody, pre ktoré by väčšina Čechov mala závidieť Slovákom ich politiku.

ŠPORT

Milióny na jeho plat? Výskumy ukázali, že Sagan sa oplatí

Tím Bora-Hansgrohe má za sebou prvú sezónu v najvyššej lige. Očakávali sme viac, ale nebolo to zlé, hovorí šéf tímu Ralph Denk.

KOMENTÁRE

Menej rande, alkoholu aj sexu. Súčasná doba predlžuje dospievanie

Vek 25 rokov je akoby 18 z minulosti.


Už ste čítali?