Váhostav- Divadlo Fica a Širokého

Autor: Jarmila Durániková | 2.5.2015 o 14:06 | Karma článku: 16,87 | Prečítané:  1767x

Ako každá iná hra, mala i  táto  svoju premieru , reprízy i dernieru.  Bolo už na čase. Nás,  divákov  totiž problémy  súkromnej firmy , vedenej eštebákom Širokým , vôbec nemusia zaujímať.  

Hra bola od začiatku zlá. Mala totiž zlý scenár, o hercoch  Ako  Fico,  Široký   ani nevravím . CHýbal  však  ešte jeden herec,  a to minister dopravy. Zdá sa, že toho dopravné stavby nijako nezaujímaju.  On má iné poslanie  v tejto vláde. Napríklad chodiť do Dubaja niečo tam dohadovať. Čo, to vie len on .

 

Fico po uvedení do funkcie  premiéra vyhlásil, : citujem. „Ak nejaký

z mojich ministrov bude podozrivý y nejakej kauzy, do piatich minút je preč“.“

 

 

Že je Fico najväčší  klamár , je jasné každému , okrem voličov Smeru.

 

Neprešlo vela času   od  tejto  Ficovej hrozby   a ten istý minister , vtedy minister financii , , sa išiel previezť  na ich Jachtu s finančnými špekulantmi  J&t   , len preto, aby im prezradil kurz eura, na ktoré sme mali onedlho prejsť. Počiatek  síce tvrdil , že to bolo kvôli modelkám , čomu uverili asi len Ficovi vi voliči s IQ  dvojciferného čísla. Fico ho nevyhodil. Prečo?

 

Ten istý I Počiatek ,  už ale minister   dopravy  bol v Dubaji,  v čase keď spadla  konštrukcia  mosta   v Kurimanoch,  a zomreli tam nevinní ľudia. Takmer V každej krajine, ak sa stane  nešťastie, okamžite odstúpi minister  Nemôže  zato , ale je to morálne gesto.Počiatek nielenže  neodstúpil z funkcie, ale ani sa nenamáhal prvým lietadlom priletieť na Slovensko.

 

 

 Počiatkovi  by mal niekto vysvetliť čo je slovo „ morálka“ .  

Nemôžem si pomôcť, ale vždy keď vidím tohto ministra , mám divný pocit že   nie je celkom v poriadku.

 

 

Počiatek, to je iba  vzorka  panoptika  Ficovej lumpen  vlády . Pozrime sa na l figúrky,  ktorými sa premiér  obklopuje.

Kauza  Predraženého CT .   Kam zašil Fico  Pašku?  S jeho schopnosťami klamať a kradnúť  , by sa dobre uplatnil  kdekoľvek. Rozhodne nepracuje  za 500 €  mesačne.

 

 A kráska  Zvolenská ? Už je v Bruseli. Za pochybenie  

 

Minister Čislak  ,  nástupca Zvolenskej. Nič sa nestalo. Iba  sme ukradli zopár miliónov.  Ale to je iba pseudo kauza.  Čislák  je predlženou rukou Pašku.

 

Na koniec to nalepšie.

Minister Pavlis si zmýlil miminsterstvo hospodárstva   so súkromnou s.r.o. Od začiatku do konca s ním boli problémy. Kde bolo Ficových  päť5 minút? Ak by v spoločnosti nerezonovala kauza Váhostav, Pavlis  by sa rochnil na svojom ministerstve a ani by nevedel , že riadi rezort hospodárstva.  To sa už ale Ficovo maslo na jeho hlave "vylievalo „z brehov" a už ho musel vyhodit.

Späť do parlamentu.

 

Taký je zákon. Náš parlament je okrem iného aj  odpadovým košom neschopákov  a podozrivých kriminálnikov.

 

Minister kultúry-   to je  človek bez vlastného názoru. Slaboch , čo dobre neplakal, keď Fico nevyhral prezidentské voľby.

 

Minister propagandy  Kaliňák  - iba kváka naučené komunistické frázy slovo  " vyšetriť " ešte nikdy nepočul, podobne v živote nepočul

o istom " Mellovi, sovutnom občanovi BAHAM.

 

.

 

 

Tibor Gašpar policajný   prezident . Za cele roky nevyšetril   absolútne nič, nič , žiadne kauzy sa v tejto našej malej  krajine neudiali. Ak sa aj udiali , neboli to trestné činy/ nástenkový tender, Emisie, Cetečko.  a Ako ho poznáme,  tento Ficov palatín uzavrie kauzu Váhostav s tým, že vyšetrovanie nevykázalo žiadne známky trestného činu a všetko je v poriadku.

 

 

Generálny prokurátor. To je fantóm, Videl ho niniekedy niekto?

 

Vyriešil  iba  ak  päťeurový úplatok, čo zobral lekár a lebo lekárka. Naozaj sa činí. Slovo kauza najskôr ani nepočul.

 

Toto je malá vzorka spoločnosti, ktorá  by nám mala spríjemňovať život.

 

Moji rodičia  mi vkuse vštepovali  až prehnanú  slušnosť.  Možno preto dnes žijem od výplaty  k výplate.. A to mi všetci vraveli , aká som šikovná a ako to niekam  určite dotiahnem...

 

 

PS. je mi ľúto všetkých veriteľov firmy Váhostav . Svoje peniaze najskôr ani neuvidia.

A ten odporný eštebák Široký si bude ďalej budovať immerium na Bahamach.

 

Fico a Široký to je jednoducho symbióza. V normálnej spoločnosti  by už obidvaja sedeli v base...

A všetci sú spokojní...

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Môže sa ľahko stať, že českú vládu povedie Slovák

Dôvody, pre ktoré by väčšina Čechov mala závidieť Slovákom ich politiku. Preferencie potvrdzujú, že tretina ľudí si ešte nevybrala.

ŠPORT

Milióny na jeho plat? Výskumy ukázali, že Sagan sa oplatí

Tím Bora-Hansgrohe zhodnotila prvú sezónu v najvyššej lige, očakával viac.

KULTÚRA

Star Trek mával smiešne masky a triky. Na nových častiach sa však nešetrilo

Na Netflixe sú prvé epizódy po desiatich rokoch.


Už ste čítali?