Otvorený list primátorovi mesta Košice, poslancovi NRSR, a iných funkcii

Autor: Jarmila Durániková | 3.11.2015 o 14:00 | Karma článku: 11,43 | Prečítané:  1377x

Milý pán Raši, Ešte za minulého  režimu koloval vtip, že aký je rozdiel medzi  Husákom a kalkulačkou.? No že Husák má viac funkcii. Toto sa hodí presne na Vás.  Stará múdrosť hovorí, že majster všetkého je majstrom ničoho. 

Rada by som Vám pripomenula , že ste primátorom druhého najväčšieho  a najkrajšieho  mesta v tejto krajine.  Ale zdá sa , že vás sa to netýka. Primátor Košíc musí s mestom žiť a dýchať, , čo vy evidentne nerobíte.

Dôkazom O Vašej neschopnosti  riadiť toto mesto  bola rekonštrukcia električkových tratí,   a nebyť toho ože vás takmer odvolali z funkcie , doteraz by  Košice vyzerali ako nejaké vzácne á historické nálezisko,a  my by sme sa  strácali v MHD, pretože grafikon dopravy sa menil takmer denne.

To, že je mesto v pôvodnom a lepšom stave, nie je vaša zásluha. Nehovoriac o tom , že práce realizovala ako inak, schránková firma.

Primátor ako Vy, by sa mal venovať iba mestu a nie kšeftom s Vašimi  lumpen kamarátmi, ktorých zločiny tak velmi obhajujete vy i váš milovaný Fico. Mali by ste si , pán Raši , uvedomiť ť, že toto mesto bolo  Európskym  hlavným mestom kultúry,  2013  a  stane sa  na aj mestom športu.  

Viete , myslela som si, že by ste mohli byť dobrým lekárom. Ale nie. Lekári totiž ordinujú v nemocniciach.  Nemocnica, to je nejaká budova, v ktorej sa liečia pacienti .  Možno by ste si mohli pozrieť ako to  v nemocniciach vyzerá, aby ste netrepali do neba volajúce hlúposti, a urobili zo seba bezcitného ignoranta.   Kedy ste vy osobne boli v Nemocnici L. Pasteura na Triede SNP? Alebo Na Rastislavovej.? Tam by ste mali vidieť  WC. A anielen to. Pacienti sú povinní doniesť si všetko, čo v minulosti poskytovala automaticky nemocnica. Vie to každý okrem Vás, lebo vy chodíte do nemocníc otvárať špičkové špecializované oddelenia, a tam asi nepotrebujete nič..

 

Začiatkom tohto roku som po každoročnej preventívnej prehliadke bola poslaná na malú operáciu, ale v totálnej anesteze. V nemocnici som strávila 12 hodín čakaním na anestéziológa. Bez vody, vstudenej izbe.  Normálne táto operácia trvá 5 minút.a po dvoch hodinách ste doma.

Prečo je tak málo anestéziológov? Pretože nie sú za svoju ťažkú prácu dostatočne ohodnotení.

Lebo ich vy , a vaši kamaráti , menovite Paška, ˇCislák ,Forai, Senčák a Pažinková ,   si  peniaze na nemocnice beztrestne  rozdelíte.

A to  nehovorím o zdravotných sestrách a pôrodných asistentkách.

Lebo vy  plienite nemocnice tak, že i Džingischán a jeho potomkovia  by vám mohli závidieť.

Neamáte sa čoho obávať, veď to robíte z Ficovým vedomím.

Vám by nepomohol  ani zákon o odťatí ruky za krádež.

 

Pán Raši,, ste jeden super karierista , a verím tomu , že raz budete premiérom  alebo prezidentom.

Ale ja vás prosím , aby ste  zvážili, čo je pre vás prioritou . Či sú to Košice  alebo  biznis./ Košická Klika/

 

V stredu , minulý týždeň ,bol v Košiciach  protest  proti rozkrádaniu nemocníc.  Vaše meno tam zaznievalo  celkom často  , v negatívnom  slova zmysle.

Vyzerá to tak , akoby byť primátorm Košíc bola  pre Vás len

nejaká " Bokovka"

To by bola neúcta k  všetkým  obyvateľom  Košíc, ktorí toto mesto milujeme...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Môže sa ľahko stať, že českú vládu povedie Slovák

Dôvody, pre ktoré by väčšina Čechov mala závidieť Slovákom ich politiku.

ŠPORT

Milióny na jeho plat? Výskumy ukázali, že Sagan sa oplatí

Tím Bora-Hansgrohe má za sebou prvú sezónu v najvyššej lige. Očakávali sme viac, ale nebolo to zlé, hovorí šéf tímu Ralph Denk.

KOMENTÁRE

Menej rande, alkoholu aj sexu. Súčasná doba predlžuje dospievanie

Vek 25 rokov je akoby 18 z minulosti.


Už ste čítali?